Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet letörölni az...

Hogyan lehet letörölni az ncore fiókot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ncore-n sokszor nem töltöttem fel és már többször letöltésmegvonásban részesültem, illetve most is abban vagyok. Egy ismerősöm tud küldeni egy meghívot a számomra, viszont nekem csak egy e-mail címem van és nem szeretnék egy másikat csinálni. Az elsődleges kérdés az, hogy lehet-e törölni, bár sejtem hogy nem, a másodlagos hogy ha megváltoztatom az e-mail címet egy hamisra, de természetesen nincs visszaigazolva az e-mail cím, akkor már lehet meghívót küldeni rá?

2017. febr. 10. 14:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

5 éve vagyok tag, 10 meghívót küldtem eddig XY ismerősöknek, abból 2 maradt "életben". Van az az ember-kategória amelyiknek csak az a lényeg, hogy töltsön, töltsön, töltsön, és b@sszon vissza seedelni bármit is. Ezzel az a baj, hogy ha te letöltlésmegvonásban részesülsz, a meghívót is büntethetik. Első 1-2 alkalommal talán nem, de előbb-utóbb őt is büntetik mert egy hozzád hasonló nemtörődöm szarevőt hívott meg az oldalra piócáskodni. Talán kicsit jobban meg kéne becsülni, hogy tagja lehetsz egy ilyen oldalnak és nem kéne szarba keverni azt is akinek köszönheted a tagságodat. Ha továbbra is képtelen vagy seedelni akkor inkább töröld magad és ne is regisztrálj újra.


U.i: ez nem személyes, csak kiírtam ide a véleményem, aki akarja vegye magára. Legjobbakat!

2017. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Felhasználóként 5 hit'n'run-od van havonta, ami azt jelenti hogy egy hónapban max. 4 szer lehet megszegni a seedkötelezettséget. 5. nél már figyelmeztetés, vagy kitiltás.

Ha eléred a Tag rangot, akkor 10 hit'n'run -od lehet.

Ha ez neked nem elég és így sem tudod benttartani magad, akkor ez azt jelenti, hogy te tényleg szinte semmit nem seedelsz vissza. Akkor pedig ez az oldal nem neked való, ennyi... Ezt ot is leírják.

2018. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha tényleg törölni szeretnéd a fiókodat, akkor azt itt tudod megtenni a jelszavad beírása után:

(Kötőjelek helyére tegyél pontot, mert ha rendesen másolom be, akkor rinyél az oldal, hogy valami miatt sértheti a 3. fél szerzői jogait. Fogalmam sincs miért...)


https://ncore-cc/delacct-php

2018. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Azért ebben az egészben a legjobb, hogy a meghívó felelős a meghívottért is... Szóval ha nem seedelsz vissza akkor inkább maradj ki az oldalból... Mondjuk esetleg pont én szeretném letölteni de nem megy mert.... És igen aki nem hajlandó felfogni, hogy a torrent megosztó oldal az inkább ne torrentezzen. Amúgy igen pillanatok alatt törlik. Legalábbis remélem. 9 éve torrentezek egy megvonást sem kaptam sosem. Hagyod futni a háttérben és ennyi. Illetve lehet prémium tagságot vásárolni ha így könnyebb ha ezt nem teszed meg akkor pedig tartsd be a szabályokat.. Új tag pedig más mint egy meglévő tag. Hiába lennél ismételten új tag ismét ez lenne a probléma... Szóval helyedben mellőzném inkább a torrentezést… Aki nem érti a megosztó oldal lényegét ne torrentezzen...
2018. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!