Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Adsense hiba? Mi lehet...

Google Adsense hiba? Mi lehet a gond? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Egy ideje használom az adsense-t, az Adsense kontextusbant, és az Adsense kereséshezt! Előbbinél, vagyis a hirdetésmegjelenítősnél már volt rengeteg oldalletöltés, kattintás, de a keresett összeg 0.

Oldalmegjelenítések: 740

Kattintások: 57

Oldal CTR: 7,70%

Oldal eCPM-értéke: 0,00 €

Becsült bevételek: 0,00 €


Ezzel szemben az Adsense kereséshez:

Lekérdezések:60

Kattintások: 31

Átkattintási arány(CTR): 51,67%

Effektív CPM(eCPM): 0,51 €

Becsült bevételek: 0,03 €


Mi lehet a baj? Miért nem keresek többet? az Adsense kontextusban 740 megjelenítés és 57 kattintás után semmit sem fizet? mert nem hiszem.. légyszi segítsetek, mi lehet a baj?


2010. máj. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A Google nam arról ismert, hogy csak úgy szórja a pénzt ;)

Amugy szerintem keress valami árinfo-t, biztos van valahol..

Esetleg: [link] is feltehetnéd a kérdést, ott hozáértők foglalkoznának vele;)

2010. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már láttam árinfokat, másnak kb. 10 kattintásért ad 0,1 eurót! nekem meg jóval többért kevesebbet, de mostanába nem ad semmit! beállítás hiba lehet?
2010. máj. 11. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy te kattintgatsz, nem??? Arra nem fizetnek semmit sem, és előbb-utóbb kizárnak.
2010. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, fingom nincs miért. Kipróbáltuk, hogy haverom kattintott reklámra, fúú kiírta, hogy 1 euró...erre másnap nézem, bevétel: 0. Szóval nem értem egyáltalán..
2013. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!