Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igazi monogám kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi monogám kapcsolatban élőktől kérdezem: Ti hogyan álltok ellen a kísértéseknek?

Figyelt kérdés

Természetesen a szexuális kísértésekre gondolok. Nagyon sok minden csábít a mai világban a testiség megélésére. És lehetőséget is lehet rá mindig találni. Ti hogyan álltok ellen ezeknek?

Lányok és hetero fiúk válasza is érdekel, de nem véletlenül került a kérdés a meleg kategóriába. És itt az is kérdés, hogy létezik-e igazi monogám meleg párkapcsolat, pláne hosszútávú?



2015. aug. 11. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

12 évig voltam teljesen monogám. Úgy, hogy gyakorlatilag észre sem vettem a lehetőségeket, az agyam kizárta.

Aztán a kapcsolat tönkrement (nem megcsalás miatt).


Jelenleg is az van a kapcsolatomban, hogy ha meglátok az utcán egy helyes pasit, akkor csak arra gondolok, hogy "nekem is van ám szuperjó pasim". Eszembe nem jutna megcsalni.


N

2015. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus nőként ez az opció számít alapértelmezettnek, csajok nem nagyon alkalmiznak egymással. Már csak azért se, mert nem igazán van mire gumit húzni, szóval a biztonság is kétes.


De ismerek többgyerekes több éve házas meleg párt is, teljesen jól vannak.


Szerintem ez személyiség kérdése is, meg az életkoré. Aki nem keresi a "lehetőségeket" azt nem fogják letámadni az utcán, sem nem fognak a szájába repülni a farkak csak úgy randomba.


Egy hosszú kapcsolat attól lesz izgalmas, hogy megtanultok egymáshoz mindig friss szemmel viszonyulni, van kísérletezés, kommunikáció. Ha bele vagytok ragadva egy-egy dologba, akkor tökmindegy hogy meleg, heteró, leszbikus vagy akármilyen kapcsolat, lapos lesz és döglött.

Meg hát nem kell olyan emberekkel összejönni, akivel unjátok egymás fejét.

2015. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem éri meg. A párommal jó a szexuális életünk, és más területen is passzolunk. Persze, elgondolkodik az ember, hogy milyen lehet mással...de mégis mivel lenne jobb amúgy?:D Nincs olyan dolog, amit mindenképp szeretnék kipróbálni, viszont a párom nem hajlik rá, így nem érzem azt, hogy bármiről is lemaradok, ha nem fekszem össze mással.
2015. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Végre elérkezett az idő, amikor én is elmondhatom, hogy van párom. Szeretem őt, minden rendben van, tervezzük a jövőt. Eszem ágában sincs megcsalni őt.

Ezért rossz és ezért nehéz kihívás az, hogy a világ tele van szép, izgató, fiatal és sportos pasikkal. Tele van a világ olyan helyekkel, ahol bármikor lehet szexet kapni. És a netről is csak a testiség árad.

Ki akarok tartani a pasim mellett. Ki is fogok, csak nagyon nehéz. Ezért fogadok minden ötletet szívesen, ami a kísértés elkerülését segíti.

2015. aug. 12. 08:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Mindkét eddigi párkapcsolatom monogám volt. Az elsőnél nagyon szerelmes voltam, észre se vettem más fiút rajta kívül. A második laza kapcsolatnak indult, nem is álltam ellen a fantáziámnak meg kísértéseknek tudatosan, valahogy mégsem fajult egyik sem tettlegességig egy apró botlást leszámítva amit utána megbeszéltünk a párommal.

Ne állj ellen, mert attól csak rosszabb lesz. Fogadd el és engedd hogy elússzanak melletted a lehetőségek, ha úgy érzed, megér neked ennyit a párod.

2015. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy ha szeretek valakit, akkor nincs kísértés.
2015. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kísértés mindig van. A fiúk képesek az érzelem nélküli szexre, különösen mi melegek. Ezt kár tagadni. Ezért a fantáziámat könnyen megmozgatja sok miden. Tele van a világ helyes pasikkal. Ilyenkor szerencse, hogy nem meleg mindegyikük.

Persze szaunába már nem járok és a kék társkeresőről is töröltem magam. És kétszer is meggondolom, hogy melyik fiú ismerősömmel maradhatok kettesben.

2015. aug. 12. 12:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A fantáziád mozoghat is szabadon, ez természetes, a lényeg hogy a farkad ne kövesse mindig a példáját. Melegek vagyunk, nem ösztönlények.

Az, hogy fiúk vagyunk, nem mentség a megcsalásra. Ha félrelépsz, az egyedül a Te felelősséged és senki másé.

2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem még nem volt kapcsolatom, de az 100%, hogy soha nem csalnám meg a páromat, akármennyire is rossz köztünk már a viszony. Én vagyok olyan korrekt, hogyha már nem működik úgy a kapcsolat, és akad egy "jobb" lehetőség, akkor megmondom neki, hogy vége.

Számtalan lehetőségem lett volna arra, hogy megdugassam magam egy helyes aktív pasival, és jól érezzem magam. De aztán mindig belegondolok, hogy mekkora nagy élmény lesz majd a legelső párommal elveszíteni a szüzességemet. Valamint hogy neki örömet okoz az, hogy ő az első nekem. :)

2015. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én ha szeretek vkit akkor igazán szeretem és nem lenne ertelme megcsalnom 13/f/m
2015. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!