Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore hónapzárás, HnR, büntetés?

NCore hónapzárás, HnR, büntetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Erősen próbálkozok, olvasok mindenféle kérdést, wikit, nCore-on belül is minden szabályzaton átrágtam magam, de nem találtam választ a kérdésemre vagy nem elég jó az értő olvasásom, így hozzátok fordulok.


Havi 5 HnR lehetőségem van. Ebből az ötből már hármat fixen ellőttem, tehát még 2 olyan torrentem van, amit nem vagyok köteles visszatölteni(?). Viszont annak a 2 darab torrentnek csak holnap, azaz március 1-én, kb 01:00 órakor lesz meg a 48 órás seedeltsége.

Most ha én még addig letöltenék egy filmet, amit értelemszerűen, mert hónapzárás nem tudnék még 2 napig visszatölteni, de még egy órás csúszással pont bent lenne az előzőleg említett 2 torrent is (összesen járunk eddig 6-nál), járna most valamiféle figyelmeztetéssel / x napos letöltésmegvonással / büntetéssel?



2017. febr. 28. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A seed idő 2-6 hétben van megadva. Ha a hónap első felében töltesz akkor hónap végéig kell teljesítened a szabályt (ez maximum 4 hét), ha a hónap másik felében akkor a következő hónap végén fogja ezt elszámolni (ez maximum 6 hét). Így bármi amit most töltesz le, arra még 4 heted van hogy teljesítsd a szabályt.
2017. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egész le van írva érthetően az nCore wiki-jén, olvasd el.
2017. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!