Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen korlátlan mobilnet...

Milyen korlátlan mobilnet szolgáltatás lenne alkalmas erre?

Figyelt kérdés
Létezik olyan aminek korlátlan az adatforgalma és alkalmas torrentezésre?
2017. márc. 2. 20:49
 1/7 Derwer ***** válasza:

Pl UPC.

Bár gyakorlatilag ott is probléma lesz egy bizonyos mértékű adatforgalom.

2017. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem szűri a torrent adatforgalmat? Mekkora a korlát?
2017. márc. 2. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen szolgáltató sem szereti a torrentet. Lassú lesz és akadozik, kábeles net kell hozzá.
2017. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdésem hogy azért nem lesz jó, mert nem képes rá a hálózat vagy mert a szolgáltató korlátozza. Amit írsz ebből még ez nem derül ki egyértelműen.


off: Nem nem szeretni kell, hanem az emberek igényeit kell kiszolgálni. Ha egy bizonyos számú embernek erre lenne igénye akkor kénytelenek lennének megoldani. Persze ezt nem tudhatom hogy rajtam kívül hány embernek kellene..gyanítom nem soknak. Ettől még áll a kérdésem.

Egyébként ha valaki a felhőjéből tölt le naponta akár többször is több gb adatot az nem terheli a rendszert?

2017. márc. 3. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
keress rá a UPC szabályzatában.
2017. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derwer ***** válasza:

A UPC engedi a torrentet.

Az adatforgalmi limit valahol 20-50GB között lesz szerintem.

Ma már talán az ÁFSZben is benne van, nem sumákolják el annyira.

2017. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy ilyen létezik, persze korlátlan böngészési lehetőség adva van, de orrba-szájba torrentezés, HD videók nézése szerintem kivan lőve. Lehetnek kivételek, de szerintem nincsenek, vagy csak nagyon drágán. Ez van.
2017. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!