Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A router belépésemet elfelejte...

A router belépésemet elfelejtettem (admin-admin-t megváltoztattam) és az lenne a kérdésem hogy ha nyomok neki egy resetet akkor lesz net, vagy valami olyan beállítás is kell amit én nem tudok?

Figyelt kérdés
A router belépésemet elfelejtettem (admin-admin-t megváltoztattam) és az lenne a kérdésem hogy ha nyomok neki egy resetet akkor lesz net, vagy valami olyan beállítás is kell amit én nem tudok?
2017. márc. 6. 15:47
 1/6 sharkxxx ***** válasza:
Ha reset-eled, akkor minden beállítás törlődik belőle. Újra be kell majd állítani. Addig nem lesz neted.
2017. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A net fajtájától, meg a router fajtájától is függ. Ha ő egy DSL router, és közvetlenül a telefonvonalra kapcsolódik, akkor a PPPoE adatokat újra meg kell adni. Digi jellegű netnél hasonlóképp.


Ha van előtte más eszköz, ami a szolgáltatótól van, és ez egy saját router, amit te raktál oda a netet megosztani, akkor ugyanaz lesz, mint amikor újkorában beüzemelted.

2017. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelen esetben ez a upcs router coaxos és az elsődleges router... port továbbítást szeretnék állítani de így nem lesz könnyű:)
2017. márc. 6. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor engedélyezve van az UPnP, és egy programmal mint pl. [link] be tudod állítani jelszó nélkül a portforwardot. Persze hosszútávon érdemes lehet resetelni a routert, de hasznos lehet.
2017. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat az utolsót megpróbálom, én is a reset mellett állnék de félek hogy ahhoz én kevés vagyok hogy újra configoljam a routert esetleges fail esetén
2017. márc. 6. 20:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Leteszteltem a programot, és valószínüleg nincs engedélyezve, mert azt írta hogy nem talált olyan eszközt, úgyhogy még egyszer megkérdezem, hogy lehet baj abból ha ezt a router resetelem?

Válaszokat előre is köszönöm, az eddigiekre ment a zöld kéz!

2017. márc. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!