Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok a UPC szolgáltatás...

Mit szóltok a UPC szolgáltatásához?

Figyelt kérdés
Sajnos az eredeti kérdést a gyakorikérdések szervere nyelvszűrője nem engedte át... ezért érdekelne, kinek milyen a tapasztalata ezzel a ... hm céggel.

2017. márc. 14. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem olyan van, de örülök neki, hogy mások szenvednek vele. Legszebb öröm a káröröm!!!
2017. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:
Nekem például stabilan üzemel, 3 év alatt kb 3szor volt fél napnyi probléma.
2017. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kifejezetten megmondani. Különböző szolgáltatások mindig is a kialakított lefedettségtől függnek.

Van olyan város, ahol pl a Telekom, Digi teljes mértékben stabil, és tökéletes. Ellenben mondjuk a UPC-vel, ami botrányos ebben a bizonyos városban.

És ezeket lehet variálni, mindenesetre én a UPC-t nem tartom sem jó szolgáltatónak, sőt még csak "ár-érték arány" bajnoknak sem.

Viszont természetesen biztos hogy van olyan település, ahol a UPC a legjobb szolgáltató. Kérdezgess közeli ismerősöket, rokonokat, akinek van esetleg, ők tudnak adni tapasztalatot akár.

2017. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, de soha többet, váltottunk digi-re, sokkal jobb és főleg olcsóbb.
2017. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak jóval gagyibb és drágább szolgáltatók is
2017. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk videken az Upc a legjobb es legolcsobb szolgaltato, megvan az eloirt sebesseg. Cserebe peldaul a Telekom-ot addig tudnam szidni mig kitiltanak innen.
2017. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!