Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore visszatöltési szabályzat?

NCore visszatöltési szabályzat?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy 2 hetem van arra,hogy 50 órát seedeljek?Köszi!

2017. márc. 22. 15:44
1 2
 1/11 Derwer ***** válasza:
100%
Igen ez a lényege. Bár szerintem 48óra a seed kötelezettség, nem 50, de ez apróság.
2017. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nekem 49 óra 22 percet ír és most nézem,hogy nem csökken
2017. márc. 22. 15:49
 3/11 Derwer ***** válasza:
100%

A kliens kb 30percenként küldi a megerősítést a trackernek.

Hagyd, vagy használj okosabb routert, USB-s winyóval és akkor a router megoldja ezt a kérdést.

2017. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 savanyújóska ***** válasza:
100%
Kb. óránként frissül, ne aggódj. Illetve amíg a hit'n run kereteden belül vagy, addig mindegy, hogy újratöltöd-e. (De van ismerősöm aki rendszeresen túllépi, mégis bent van, nem tudom, hol a határ)
2017. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen ment a zöld pacsi, akkor még 10 percet kell kb várnom és frissít,értem köszönöm!Ha nem menne,akkor ha meg engeded rádírnék privát üzenetben.
2017. márc. 22. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne elolvasnod a Wiki cikkeit, mert részletesen leírja hogy mit és hogy kell csinálni. Az sem árt ha megkérdezed azt aki téged meghívott, mert ő tartozik felelősséggel érted.


Eleve nem 2 heted van, hanem maximum 6 mert a hónap második felében kezdted a letöltést. De ezt is csak akkor tudod/érted meg ha elolvasod mi a szabály.

2017. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én vissza tudom tölteni,mert van rá időm,csak aggódok,hogy nem számolja,és hogy nem 48 óráról indul
2017. márc. 22. 15:59
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!Az ismerősömet megkérdeztem ő ezt írta:

Ha sokan seedelik, akkor nem biztos hogy a tiedet veszi előre a sorban, szóval lehet h több ido kell neki

ezt én értem,csak mondtam hogy a miatt aggódok,hogy nem számolja lefelé a seedet.

2017. márc. 22. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj hogy ne legyen várósorban ("várakozik") a torrent, mert akkor azonnal megáll a letöltés végén és nem tölt semmit (az idő sem telik, mert nem vált seedre).

Várósor akkor van ha alacsonyra van véve az egyszerre futtatható torrentek száma.


Minden más esetben ha megy a tracker akkor ketyeg az óra. De frissíteni csak fél óránként fogja az oldal az adatokat.

2017. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csökkent!már 48 óra!köszönöm szépen a segítséget!mindenkinek ment a zöld pipa!
2017. márc. 22. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!