Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Éppen a legrosszabbkor külföld...

Trichiee kérdése:

Éppen a legrosszabbkor külföldre költözésem előtt Facebook személyes fiókomat letiltották, nem tudom mit tegyek szükségem van a fiókomra főként most, valaki segítsen mit tegyek?!?

Figyelt kérdés

Olyan hibát követtem el hogy tegnap barátnőmnek Facebookon egy internetes felnőtt tartalmat küldtem el privát üzenetben, nem nyilvánosan és csak ő látta, ő szintén nagykorú és nem mellesleg nem zavarja ha tőlem ilyet kap.

A szabályzat szabályzat megértem, elkövettem egy hibát... Ha pár napra büntetésképp letiltanak megértem... Ha pár napig nem írhatok chaten vagy oszthatok meg tartalmakat nyilvánosan megértem... de végleges letiltás egy ilyen válaszüzenettel??? Se időm se energiám most egy új fiókot csinálni főként hogy a külföldi kontaktjaimat különböző külföldi csoportokban szedtem össze. Meggondolatlan voltam és hibáztam de ne így büntessenek könyörgöm... Nézzétek öszintén leírtam nekik üzenetben az egészet.

Bármilyen tanács, válasz, elérhetőség segítség lehet.

[link]



2017. márc. 16. 20:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
És szerinted magyarul olvassák majd a picsogásodat? Taps-taps.
2017. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Hivatalos (bár sablon)választ kaptál a Facebook supportjától. Ettől hitelesebb és véglegesebb dolog nincs. Ha azt mondják hogy a ToS sértése miatt végleg letiltottak, akkor végleg letiltottak.


Megkerülni nem tudod a tiltást, és segíteni sem tudnak benne, mivel nincs mivel. A tiltás a szerver oldaláról történik amihez senkinek nincs hozzáférése.


Ha úgy tiltották le a profilodat, hogy azt egy másik felhasználóból belépve sem lehet megnézni (például az ismerősöket), akkor nem tudsz mit csinálni. Új profilt kell regisztrálnod és újra felkutatni az ismerősöket. Akit valóban ismersz és tartottad vele a kapcsolatot azt úgyis tudod név szerint és fel tudod őket keresni.

2017. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Számítottam rá hogy nem csak magyarul olvassák majd az írásomat így ide is írtam

[link]

Természetesen profi fordításban amiben húgom segített.

De ennyivel nem elégedhetek meg mert facebook nélkül nem tudom felvenni a kapcsolatot jóformán senkivel. Új facebookot csinálni jelenleg nincs lehetőségem, a régi fiókomra van szükségem ha kell a szerver oldaláig küzdöm magam biztosan van megoldás.

2017. márc. 16. 20:32
 4/32 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Egy emberrel akarok beszélni akár levélben akár telefonon és nem beérni egy egyszerű "sablonválasszal" Akinek több mint mondjuk 6 éve van Facebook-ja megérti miért nem adom fel ilyen könnyen. Ott van mindenünk az emlékeink a számítógépről réges-rég törölt közös baráti vagy családi fotóink... valahogy vissza kell szereznem a fiókomat
2017. márc. 16. 20:35
 6/32 anonim ***** válasza:
Akkor építs egy időgépet, és vágd nyakon a múltbeli magad, a szerződés megszegése előtt.
2017. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
WasSmith bárcsak megtehetném... de egy megvalósíthatóbb megoldást kell találnom!
2017. márc. 16. 20:45
 8/32 anonim ***** válasza:
Fogd már fel hogy nincs, kisfiam.
2017. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy nem csak emiatt tiltottak le téged.

És amúgy elég egyértelmű az a mondat, hogy "A döntés végleges.", szóval kár is ezzel foglalkozni.

2017. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A Facebook nemzetközi cég, szigorú szabályzattal. Küldjél a barátnődnek magán emailben, amit akarz, de ne közösségi oldalon. Hótt ziher, hogy sokan láthatták és kérték a letiltását, nemcsak ti ketten láttátok, hanem az ismerősök ismerősei is. Nem tudsz mit tenni.
2017. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!