Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok olyan játékot amiről...

Tudtok olyan játékot amiről alig, vagy egyáltalán nem készítettek még videót YouTube-on?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, és nem így kell tartalmat gyártani. Ha valamit meg akarsz valósítani akkor utánajársz, de nem megkérdezed itt és vársz hogy helyetted valaki dolgozzon, míg te ülsz a válaszra várva.


Ha valamiről nem készítettek még videót akkor vagy nem jelent meg, vagy annyira érdemtelen arra hogy bemutassák (vagy arra hogy érdekeljen bárkit is).

2017. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Ha valamiről nem készítettek még videót akkor vagy nem jelent meg, vagy annyira érdemtelen arra hogy bemutassák (vagy arra hogy érdekeljen bárkit is)."


Néhány hónapja csináltam egy olyan játékról gameplay sorozatot amiről alig csináltak videót. Körülbelül 10 videót csináltam és összesen 5000 megtekintést értem el velük a pár hónap alatt. Egyébként ez a játék alapból megvolt nekem és úgy kerestem rá régebben youtube-on szóval akkor nem kellett kutatgatnom egy ilyen játék után.

2017. márc. 23. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szép álom volt.
2017. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt van párszáz, amikről senki nem csinált még: [link]
2017. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha meg már csináltál akkor mi a kérdés?
2017. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"ha meg már csináltál akkor mi a kérdés?"


Nem lehet több játékról gameplay videót csinálni? Ezer bocsánat!

2017. márc. 24. 04:58
 7/7 anonim válasza:
Combat4 illetve mosmár Combat Reloded ,hát igen sok mindent kiszedtek belőlle a' Combat3-ból raktak bele ,de minden kellene a' Combat4-ből is .
2017. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!