Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme van a #nohomo...

Mi értelme van a #nohomo hashtagnek youtube-n?

Figyelt kérdés
Egyre több magyar youtuber (Gery, Barni, meg a haverjai...) full homofób viselkedést enged meg magának. A Gery gyerek kifejezetten arra ösztönzi a kommentelő nézőit, hogy a kérdésemben írt hashtaget haszálják, ezzel is felhívva(?) a figyelmet a melegek ellen, mertnehogymár ez létezzen, meg látszik rajta, hogy nevetségessé, elítélendő "dologgá" akarja tenni azt hogy ha valaki meleg, meg ilyenek... nekem ez jön le. Mit gondoltok a jelenségről? Gáz vagy nem? Sértő vagy nem?

2017. márc. 28. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

#nohomo-t akkor használják, ha valaki valami melegen hangzó dolgot mond, pedig nem úgy érti


pasik egymás közt beszélgetve:

" hány guggolást csinálsz naponta? jó lett a segged #nohomo "

2017. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mondanám hogy kezdj egy #nogery hashteget, de ezzel csak neki csinálnál ingyenreklámot. A legegyszerűbb ha csak simàn szarsz az egészre, nem is értem hogy minek nézel ilyen fogyatékosokat.
2017. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

#1 nondjuk ezt is jó tudni :D


Egyébként sose láttam ilyet. :o

2017. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Az értelme az, hogy aki amúgy egy lúzer senki, az akkor elégedett az életével, ha ismételgeti magában, hogy "de legalább nem vagyok cigó, nem vagyok homo, nem vagyok (stb.)" Le kell szarni vagy kiröhögni :D
2017. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Most kicsit off leszek és csak a #-ról mondom el hogy azok a videósok akik elterjesztették a twitteren kívüli #-ezést mondták hogy amúgy nagyon gáz twitteren kívül #-ezni. Ez is nagyon gáz hogy elterjeszted és utána azt mondod hogy gáz de ez van. Gázszag van.
2017. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Srácok, tudom ajánlani ezt a videót, most kimondottan Geryről beszélve : https://www.youtube.com/watch?v=jDjEEiuYDBI&t=0s


Itt elmondja a dolgokat, kicsit nézzetek utána a dolgoknak :D

2017. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!