Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozhat az internet?

Miért akadozhat az internet?

Figyelt kérdés

Tegnap óta elkezdett szakadozni az internet. Tegnap már betelfonáltam a UPC-hez, akkor nem vették fel. Estére (olyan 22:00 óra után) megjavult, vagy legalábbis nem volt probléma.

Ma reggel még normális volt, de megint elkezdett akadozni az internet. 10 másodpercig jó, 1 másodpercre teljesen elmegy, és ez ismétlődve. Ezért ismét felhívtam a szolgáltatót, most fel is vették. Azt mondták, hogy az ő oldalukról nem látni semmilyen problémát, és azt ajánlották, hogy indítsam újra az egészet. Viszont ez nem oldotta meg a problémát. Ráadásul akárhányszor elmegy az internet, a TV adás is megszakad.


Szolgáltató: UPC

Eszközök az interneten/szolgáltatáson: 3 asztali számítógép(kábelről), 4 db telefon és 2 TV

Modem: Cisco model epc3212

Router: TP-link TL-WDR4300

Letöltési sebesség: 120 Mbit/s és a feltöltés: 10 Mbit/s (egyszer sem volt ilyen nagy, de ez van megrendelve.)



2017. ápr. 2. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én arra tudok gondolni, hogy valahol a szolgáltató által bekötött kábel megtört vagy érintkezési hibás ezért van, hogy elmegy de aztán visszajön. Azt tudom tanácsolni, hogy hívd ki a UPC szakembereit, hogy nézzék meg.
2017. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Másodjára is betelefonáltam, most azt mondták, hogy központi hiba volt, és dolgoznak rajta. Úgyhogy lehet nem is nálam van a hiba.
2017. ápr. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!