Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome ADBlock miért...

Google Chrome ADBlock miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pénteken egész pontosan valamikor este a Chrome fogta magát és elkezdte megjeleníteni a hirdetéseket Youtube-n,meg úgy mindenhol úgy hogy be volt kapcsolva az AD Block. Felmentem akármelyik oldalra egyből hirdetést rakott be. Már újra raktam a Google Chromet is ( legfrissebb van letöltve ) létező összes AD Blockot kipróbáltam a google webáruházban amit ki lehetett és mégis folyamatosan jelennek meg a hirdetések.


Most Mozilla Firefox-ot használok ugyan azzal az AD Blockkal és furcsa tökéletesen működik. De azért mégis csak a Google Chromet szoktam meg így valaki tudja a megoldást erre???



2017. ápr. 2. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a Google Chrom AdBlock szűrőket is letöltötted és engedélyezted? (betöltötted?)
2017. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Az AdBlock Plus valamivel többet tud, mint "sima" elődje, de inkább a "Malwarebytes"-t ajánlanám. Nézz utána. Pont erre való program...és működik!
2017. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jorck ***** válasza:

- Az is lehet valami kártékony program, vírus okozza. Ebben az esetben uninstalláld, és utána pedig töröld ki teljesen ezt a két mappát:


C:\Users\"Felhasználó név,,\AppData\Local\Google


C:\Program Files\Google


Ez után telepítsd újra.


~ Azt is javaslom hogy ne adblock-ot hanem pl. ublock origin-t használj, mert az adblock már eladta magát kilóra, és nem minden reklámot blokkol alapból.

2017. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jorck töröltem a mappát ahogy leírtad, újra raktam a Chromet, utána hozzáadtam a Ublock origint és ugyan úgy beadja a reklámokat....felmegyek YT-ra és ilyen orosz idióta reklámokat rak a videók közé :/ Chrome-on megnyitom pl. a Facebookot akkor külön ablakba dobálja befele a reklámokat. Mozillán meg semmi ilyesmi nincs.
2017. ápr. 4. 21:54
 5/6 Jorck ***** válasza:

Hát akkor nem tudom... E-mail címmel jelentkezel be? De végül is nem tudom, nincs több ötletem! Talán még ezt az alkalmazást kipróbálhatod (hátha jó lesz):


[link]

2017. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez úgy látszik bevált :D Valamilyen oknál fogva a Chrome magától hozzáadott egy olyan bővítményt hogy 7 Deadliest Weapon in the world és elvileg ez rakogatta be a reklámokat -.-


Köszi a segítséget ment a zöld pacsi :)

2017. ápr. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!