Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: nem szeretném ha az...

Mogyika16 kérdése:

Facebook: nem szeretném ha az ismerőseim idővonalán feljönne, ha egy másik FB oldalon -pl: index (pont) hu,444 (pont) hu - hozzászólok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában elkezdtem politizálni, és elég sarkos a véleményem pár dologról, de ezzel nem szeretném terhelni az ismerőseimet. Valahogy le tudom tiltani, hogy értesítést kapjanak a hozzászólásaimról a saját profiljuk alatt?

2017. ápr. 3. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:
(bocs a címvégi kérdőjelért. Nem kérdőmondatban volt megfogalmazva, de a rendszer csak kérdőjellel a végén engedte)
2017. ápr. 3. 16:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj külöb az Indexre, stb...nem olyan megterhelő és utána beéllirhatod úgy, hogy ne kelljen mindig újra belépni. Szerintem ennyit megér az, hogy biztosan ne lássák az ismerőseid. Én is állítottam be ilyen dolgokat, aztán amikor pc-ről néztem egy másik profilból, láttam hogy mégis megjelenik oldalt az értesítés. Mérges is voltam, mert kikapcsoltam és mégis.
2017. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!