Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagram használatáról és...

Az instagram használatáról és íratlan szabályairól van pár kérdésem. ?

Figyelt kérdés

1. Ha egy idegen kéri, hogy követhessen (tegyük fel hogy az illető nem pszichopata vagy baltás gyilkos), akkor rá illik írnom, hogy ismerjük-e egymást? Vagy ez az instagram-világ olyan, hogy mindenki mindenkit követ, és furán néz ki, ha valaki ezen fennakad? Itt saját tapasztalatok is érdekelnek..


2. Ha nyilvánosra állítom a profilomat és valami egészen random, kevésbé szimpatikus emberke (vagy idézetes oldal vagy akármi) követni kezd, akkor a letiltáson kívül valahogy meg lehet szüntetni ezt a követést? Illetve a letiltás pontosan mit takar, ki nem láthat mit?


Köszi minden választ előre is!


2017. ápr. 5. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon egyszerű. Ha szeretnéd, hogy az az illető lássa a képeidet, akkor visszaigazolod, ha meg nem, akkor nem. Nyilván azért állítottad privátra a profilod, hogy meg tudd válogatni, kik láthatják.


2. Ha jól tudom, nyilvános profilnál törlődik a letiltott személy a követőid közül, de még sose tiltottam le senkit, úgyhogy azt nem tudom, a képeidet látja-e, ha a tiltás után megnézi a profilodat.

2017. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lát semmit, és te sem az övét. olyan, mintha egy nem létező felhasználóra mutatnál.
2017. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És ha letiltok valakit, aztán rögtön feloldom, akkor is törlődik a követése?

2017. ápr. 5. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudod feloldani. listában meg lehet nézni, kik vannak letiltva, de ennyi.
2017. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg? :o

Köszi!

2017. ápr. 6. 04:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy #4, fel lehet oldani. Ha a letiltottak listájáról rámész a profilra, akkor a korábbi "követem" helyén ott virít egy bazinagy "feloldás" felirat.


(Csak hogy te is tudd, meg azok is, akik még esetleg ebből a kérdésből informálódnak..)

2017. ápr. 9. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!