Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e olyan böngésző, ahol...

Van-e olyan böngésző, ahol normálisan mennek a Youtube videók és nem fagynak be egy idő után?

Figyelt kérdés

Én a több mint 2 hete összerakott asztali gépen, a Chrome böngészőn nézem Youtube videókat és már 3 videónál elő szokott fordulni, hogy nem megy a kép a hanggal együtt, aztán lefagy a Google Chrome Youtube videó lejátszó része.

Mindig újra kell indítanom a videót, de a Youtube olyan buta, hogy nem mindig 720p-s felbontásban tölti be a videókat és elfelejti, hol tartottam pontosan.

Még akkor is csinálja ezt a Chrome, amikor csak pár perces videókat vagy 15-20 perces videókat nézek.

Kezdem ezt unni, ezért gondoltam, megkérdezem, lehet-e ilyen hibák nélkül videókat nézni más böngészőkön keresztül?



2017. ápr. 5. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam minden rendben, GC, FF, IE alatt is néztem.
2017. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a kérdés inkább hogy van olyan böngésző amelyik nem omlik össze egy idő után? Stabil hardver és stabil frissen telepített rendszeren is össze tudom omlasztani bármelyiket és nem ám mert balf... vagyok (már látom a vérpistikék készítik az ujjaikat a gépeléshez hogy nekik soha semmi nem omlott össze:) ) hanem mert IT-s. :)

Youtube nélkül is össze lehet dönteni bármelyiket. Tehetsz az ügy érdekében. Pl hogy nem nyitsz meg egy kisebb rakás oldalt egyszerre és próbálod minimalizálni a böngészőhöz telepített pluginek számát.

2017. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!