Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy képem valamitől hibás...

Pro Patria kérdése:

Egy képem valamitől hibás volt, nem akarta megjeleníteni a gépem, ami már eleve furcsa, majd beállítottam, hogy társítás Windows Fényképnézegetőhez, és most _minden_ a gépemen ehhez társult hozzá. Mitől?

Figyelt kérdés

A sajátgép, a böngészők, a mappák, képek, videók, dokumentumok, telepített programok, a lomtár(!), mindegyiknek ugyanaz az ikonja, és semmit nem tudok megnyitni, sehol, mert mindenre azt írja ki ilyenkor: "A Windows fényképnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel vagy nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezi a fényképnézegető legújabb frissítéseivel."

Társítani nem tudok semmit most, csak más képnézegető programokhoz, de azzal nem vagyok beljebb. Eleve nem értem, hogy hogyan fordulhat ilyen elő. A "Minden ilyen típusú fájl" beikszelése nem érinthetne más dolgokat.

Próbáltam újraindítani, leállítani is a gépet, nem történt semmi változás.

Mi a franc ez?


2017. ápr. 17. 19:16
 1/1 AntZ ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Alapértelmezett programok\Alapértelmezett programok beállítása > katt a fájlkezelőre, majd beállítása alapértelmezettként.

2017. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!