Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek elcelebesednek a...

Szerintetek elcelebesednek a YouTuberek?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen ugyanolyan celebekké váltak, mint a hagyományos értelemben vett celebek: Már ugyanaz az allűr figyelhető meg YouTubereknél is.

Ez egyrészt annak köszönhető, hogy egyre inkább elmosódik a határ a hagyományos médiumok és a Youtube között, másrészt az ismertség és a nézettség felerősít ezekben az emberekben bizonyos kevésbé szimpatikus tulajdonságokat.

Már ott tart a folyamat, hogy közös celebrity rendezvényeken vesznek részt a hagyományos és a YouTube celebek. Mint például a jelenleg divatos közös díjkiosztók. A csak YouTuberek közötti rendezvényeket is körüllengi a celeb atmoszféra. Szerintem az elcelebesítés a hagyományos médiumok bosszúja az őket keményen kritizáló (de semmivel sem különb) YouTuberek ellen, ugyanakkor a YouTberek köré épült haszonipar egyik fő törekvési iránya is. Ezt a YouTuberek nem látják? Vagy látják, de ez az egész nincs ellenükre?

Te hogy látod? (trollkodhatsz is, nem sértődök meg)



2017. ápr. 22. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nagyon sokan átállnak a semmitmondó értéktelen videók készítésére...

A "celebesedés" pedig csak egy velejáró dolog. Nagyon sokan elszállnak maguktól, ha már úgy érzik, hogy elértek valamit, és lekezelő, lenéző stílusuk lesz. Ez pl. a celebség egyik tulajdonsága. A díjkiosztók, rendezvények és egyebek pedig pontosan annak tudhatóak be, hogy a nagyobb multik is felfigyeltek a Youtube-on elérhető reklámfelületre. Egyre több cég fektet pénzt bele és így jöhetnek léte ezek az események.

Ennek ellenére, hogy mindez így tagadhatatlanul egy teljesen másik irányba kezd már elmenni, így is vannak emberek, akik megtartják eredeti személyüket és nem akarnak a semmitmondó tartalom gyártók közé kerülni. Lásd pl. Sirius , CsChannel, ViccElek, Pamkutya , Csonti

Ők azok szerintem, akik tartják még a magyar színvonalat (bár valószínű kihagytam neveket, de most hirtelen ők ugrottak be, őket követem minden nap) és ők szerintem egyáltalán nem léptek be ebbe a "celebségbe" Egyébként arra én is kíváncsi lennék, hogy látja magát a többi youtube-os, akik pofátlanul átverik a nézőket, bármit megtesznek a pénzért és "celeb" nek gondolják magukat.

2017. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Az előzővel teljesen együttérzek, ezeket gondolom én is.

"úgy érzik, hogy elértek valamit" Csak úgy érzik. Érezzék. Ezzel csak maguk alatt vágják a fát. Ezért már a videjósok irányába is egyre több olyan ellenérzés van, mint a többi cölöb iránt. Ezt elintézik a videjós cölöbök azzal, hogy az emberek biztos iligyek. Csakis. Ezzel aztán még jobban tesznek a tűzre. Még több trollkodást kapnak és még inkább cölöbök lesznek.

2017. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!