Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez etikatlan, vagy szabalytalan?

Ez etikatlan, vagy szabalytalan?

Figyelt kérdés
Van par eve fentartva egy kamu regem facebookon, "sose lehet tudni" alapon, par ezer ismeretlen ismerossel. Ha letrehozok egy face oldalt a valos profilommal es ezzel a kamuval kezdem megosztani es tolni, akkor szamithatok valamilyen szankciora, vagy "csak" pusztan etikatlan?
2017. ápr. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

he???

ki nem szarja le?

2017. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha etikátlan azt leszarom, de ha szabálytalan így reklámozni, akkor arra azért odafigyelek.
2017. ápr. 28. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamu profillal, hogy lesz 1000 ismerősöd?

Ha engem bejelöl akit nem ismerek azt nem jelölöm vissza.

Ha pl tucatneve van, Kovács Pisti és nincs képe és lehet ilyen nevü ismerősöm akkor először megnézem, hogy vannak e közös ismerőseink, vagy profil alapján be tudom e lőni, hogy ki az. Ha nem sikerül nem fogadom el.


Aztán ha a Kamu profil alatt azt érted, hogy van egy "Dzsásztin Bíbör" profilod vagy bármi celeb amire ugranak mert elhiszik és szeretnének sztár ismerősöket az nemvalami szabályos szerintem.

Aztán, hogy gondoltad, hogy Valós profilodat osztod meg vele, ha van egy valós profilod akkor vannak valós ismerőseid. Miért kell ezt hirdetni? Legyenek ott is ismeretlen ismerősök? Mi a cél vele?

Vagy mint első válaszoló írta, ki nem szarja le, hogy "kovács Pisti, vagy akár "Zimány Linda" megosztotta, Sóskuti Sándort ?

2017. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok részletekbe belemenően válaszolni, egyáltalán nem is kéne erre mondanom semmit, de hátha hasznodra válik a válaszom. Van egy réteg, akiknek érdeke, hogy minél több ismerősük legyen, hogy minél többen lássák a dolgaikat facebookon és csodás véletlen, de ők az én potenciális vásárlóim is. Nem random embereket jelöltem be, tematikusan történt és történik a dolog, de többet nem szeretnék elárulni.
2017. ápr. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!