Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a májuskosár-őrület...

Mi ez a májuskosár-őrület Facebookon?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma minimum 20 ismerősömnek láttam a májuskosaráról képet, természetesen nagy nyálas szövegekkel, honnan most ez a divat? Ez is olyan mint a bólogatós galamb, mindenki kényszeresen pakolgatja? Csak mert tavaly nem volt ilyen. Egyáltalán mire jó a májuskosár?

2017. máj. 1. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Valami új őrület lehet.


Bár fogalmam sincs miről van szó, ugyanis lassan fél éve töröltem magam az oldalról, sokkal kényelmesebb így az életem, mint azzal a szemétdombbal. És nem foglalkozok a hülyeségeikkel. Annak az oldalnak úgyis mindegy, pár éve megy, nem fog örökké. Majd leváltja valami más, és elég nagy erőt látok a Twitterben. Főleg, hogy az amcsik áttáltak arra.


De nefélj elmúlik a májuk, elmúlik ez a hülyeség, és jön új.

2017. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rossz ismerőseid vannak. én egy darab ilyet nem láttam idáig.
2017. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A májuskosár egy egyébként szép népi hagyomány

[link]

csak ebben a rohanó, elértéktelenedett, elidegenedett világban Facebook-megosztásos virtuális giccsé silányul sajnos.

2017. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Május, karácsony, születésnap, húsvét - remek alkalom a többi ismerőssel tudatni hogy ki mit főzött/evett/csinált/milyen a fája, esetleg az ellenségek orra alá dörgölni hogy "nézd, engem így/ennyire szeretnek mert ennyi/ilyen drága ajándékokat kapok" motivációval, vagy csak a sima "kiteszem mert erre jönnek a like-ok és a seggnyaló kommentek, és növeli az egómat hogy nyilvánosan dicsérnek".


Na hát ez a májuskosár-májusfa őrülete most. Állítólag ami nincs fent Facebookon az meg sem történt.

2017. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!