Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a legújabb őrület a...

Mi ez a legújabb őrület a neten? Más gépeken is ez van?

Figyelt kérdés

Néhány napja tűnt fel, hogy amikor be akarok hívni egy oldalt, egy tök másik jön be, persze valami reklám! Meg mindenhol kis ablakok ugranak elő, persze reklámok, az eddigi ad-blockkerek nem tudják eltüntetni. Meg minden második szó hiperhivatkozásként jelenik meg, ami sokkal inkább bosszantó, mint kényelmes. Kezd a net az agyamra menni!!!

A


2015. szept. 16. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem AdBlock mellett semmi ilyen nincs. Esetleg futtass le egy Malwarebytes Anti-Malware-t, hátha a gépeden nem stimmel valami.
2015. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, azt is megpróbálom. Bár Bitdefender őrködik a gépem felett, és Hitman Pro-val is át szoktam fésülni a terepet, csodálnám ha emellett találna valamit a Malwarebyte.

Azért kösz!

2015. szept. 16. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én már vagy 5 éve ebben a reklámban élek néha idegesítő .
2015. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi progi ez a Malwarebyte! Bizony hogy megtalálta azokat a nemkívánt progikat, amik a fenti őrületet okozták!

A Bitdefender ugyan elkapdosta a gyanús viselkedésű fájlokat (főleg adathalászokat), fél óra alatt volt hogy 100 felett volt a számuk, de mióta a Malwarebyte-al kitakarítottam, azok is megszüntek, és minden baromság is, amit korábban leírtam.

Köszi mégegyszer!

2015. szept. 16. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de jó!

Szóval ez a legújabb őrület a neten, ez kizárólag a te gépeden létezett. És ennek is sikerült véget vetni.

:-)


[Ha valami rendellenességet tapasztalsz, gyanakodj vírusra, vagy spyware-re]

2015. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Szívesen.

2015. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként bármilyen vírusirtót is használsz, egyik sem fog megvédeni a nemkívánatos szoftverek ellen.
2015. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként bármilyen vírusirtót is használsz, egyik sem fog megvédeni a nemkívánatos szoftverek ellen."


Nekem Eset Smart Security van. Ha bekapcsolom a kéretlen alkalmazások elleni védelmet, akkor már a program telepítőjének letöltése után jelez, hogy Toolbart, AdWare-t...stb tartalmaz a fájl.

2015. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!