Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől népszerű GoodLike youtuber?

Mitől népszerű GoodLike youtuber?

Figyelt kérdés

Nem akarom Casey Neistat-ot alapnak beállítani, mert ő a top kategória, nem csak az életkora vagy tehetsége, világlátása miatt... Természetesen a magyar szintet is becsülöm, de belenézve ennek a srácnak (GoodLike) a videóiba, semmi nem fog meg, semmi nem tart ott, bezárom a videóját, mert... egy teljesen egyszerű, semmilyen limonádé szerű vlogot készítő valaki. Nem bántani akarom, pláne, hogy ilyen sokan szeretik, én nem is vagyok vlogger, biztos nem is tudnék még ilyen szinten sem vlogolni, becsülendő, hogy vállalja magát úgy ahogy van.


Viszont nagyon érdekel, hogy az embereket mi fogja meg ebben a vlogger srácban, mitől van ilyen sok feliratkozója magyar viszonylatban.


Általában eltalálom a közízlést, például ha jön egy új TV műsor sokszor jósolom meg, hogy pár adás után lekerül vagy sikeres lesz, valahogy tömegízlésem van.


Viszont ennek a srácnak a videóiban akárhányszor akadok bele, semmi nem tart ott, hogy végignézzem.


Szóval kinek mi miatt szimpatikus?


Van olyan epic videója, amivel megszerethető?



2017. máj. 3. 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ő a fiatalabb koruak körében ismertebb. Szerintem a fiatalok a sok véleményformálását kedvelik.
2017. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igazából az összehasonlítással van a gond, ahogy az első is írja. más a célközönség. biztos vannak nemzetközi viszonylatban is olyan videósok, akik nem nagyon csinálnak semmi érdekeset/értelmeset, mégis rengetegen kedvelik.


mondjuk alapjában véve a vlog műfaj pontosan erről szól, és csak nagyon kevesen vannak, akik megtehetik, hogy érdekes, különleges kontentet osszanak meg másokkal.


a többség valójában a teljesen átlagos, hétköznapi életét próbálja bemutatni, viszont mivel a tárgyi javak sok embernek imponálnak, emiatt fel is néznek rájuk. van egy jó autója, egy szép otthona stb.

innentől már szinte teljesen jelentéktelen az, hogy valaki mit is szokott csinálni. ezek az emberek valószínű nem néznének egy olyan csatornát maguktól, amiben mondjuk egy csóró ember a legminimálisabb anyagiakból él elég tartalmas életet.


pedig valójában az ilyenek az értékes sztorik.

2017. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!