Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek hány facebook profiloto...

Nektek hány facebook profilotok van?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 2 volt, az egyiket töröltem még régen, a másik még megvan, de ahhoz se telefonom, se jelszavam. Most szeretnék létrehozni egy újat, de félek, hogy majd bántani fognak a haverok, hogy "de ....., elfelejtette a jelszót, minek neked ennyi facebook profil?" (de ez lenne a második ami még meg is van). Ti nektek mennyi van?


14/L

(leszögezném az elején:

Nem FB ribi zli akarok lenni, csak szimplán a család, barátok, osztálytársak, semmi "Jelizz és írok"!)



2017. máj. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor te jobban viszed mint en. Ugyan is nekem egy sincs. Tehat a kerdesedre a valaszt meg is kaptad. Viszont ha nem tudod megjegyezni a jelszavad akkor ajanlom 2-dik biztonsagi fokozatot. Ha elfelejtetted a jelszavad akkor kikuldi a szamodra. + Minden helyes belepesnek kapsz egy random kulcsot amivel tudod igazolni, hogy tied a fb fiok. Remelem erted, h mit irok. Nem kell felned, hogy feltorik...csak vigyazz a telefonodra :d
2017. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hominida ***** válasza:

"de félek, hogy majd bántani fognak a haverok, hogy..."


Ez a fő baj. Ma a kölykök folyton azon paráznak, hogy a haverok mit szólnak. A haverok pár év múlva már emlékezni sem fognak rád, hát nem mindegy, hogy mit szólnak? Nem olyan fontosak a haverok, és nem azon múlik az élet, hogy válaszolsz-e minden hülye és teljesen fölösleges üzenetre, vagy hogy ott vagy-e minden délután a közétkezdében, hogy a társaságukban chatelgess olyanokkal, akik nincsenek ott. A szabadság nem azt jelenti, hogy pofázunk a tanárral, hanem hogy nem hagyjuk, hogy élősködjenek rajtunk. Az a te dolgod, hogy hány prfilt akarsz fenntartani.


Egyébként nekem 1 profilom van, és bőven elég. Egyébként a FB szabályai szerint nem csak egy profilja lehet valakinek?


sok/F.

2017. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Egyébként a FB szabályai szerint nem csak egy profilja lehet valakinek? "


de a régit nemtudom visszaállítani, mert nincs hozzáférésem a régi telefonszámomhoz, a facebook supportnak meg hiába írok, nem fogják törölni, mert nincs hozzá joguk. Nem tudnak beazonosítani. Ennyi erővel írhatnám nekik azt is, hogy "Töröljétek mark zuckerberg oldalát mert nincs hozzáférésem"

2017. máj. 6. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig ha személyivel igazolod vannak, akkor tudnak cselekedni. Nekem már 2 ismerősöm is járt hasonló cipőben, és annyira rendesek voltak, ha a 2 elfelejtett jelszavas profilját összevonták a jelenlegivel, így minden posztja egy profilhoz került. A supportnak ez néhány kattintás, ha már azonosítottad magad és a problémádat.


Ne abból indulj ki, h úgyse segítenek, mert a fb amcsi cég, ott meg mindenki ráengedné az ügyvédeit a fb-re, ha ilyenen leállnak kekeckedni.

2017. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!