Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érezhet ugyanúgy, akinek...

Nem érezhet ugyanúgy, akinek nem tetszik?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogyan fogalmazzam meg a rövid kérdést, megmagyarázom. Ha egy férfi, vagy akár nő TEGYÜK FEL egy filmet, vagy zenét nyálasnak titulál, ami nekem nem az, vagy mondjuk ha valaki csak feka rappet vagy metált hallgat, míg én komoly zenét, vagy sokkal mélyebb érzelmesebb, ,,nyálasnak,, nevezhető zongorajátékokat PÉLDÁUL, akkor ez lehet azzal kapcsolatban, hogy az illető esetleg kevesebb érzelmi intelligenciával is bír, vagy ez marhaság?
2013. márc. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy attól érzelmileg kevesebb intelligencával bír, az csak az ízlése, hogy mit néz, hallgat!
2013. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dani900 ***** válasza:

Az érzelmi intelligencia inkább azt jelenti, hogy tisztában vagy önmagad tulajdonságaival, a jókkal, és rosszakkal egyaránt, és tudod azt is, hogy mindenki különbözik egymástól.

egyszerűen olyan zenét hallgat mindenki, amitől jól érzi magát, és teljesen mindegy, hogy az mi.

2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

De lehet, h van ebben vmi, bár nem érzelmi intelligenciának nevezném, de ha valaki nem képes több féle dolgot befogadni....az sekélyes eléggé, persze nem kell mindent szeretni, de mindennek teret kell engedni.

Tényleg mindenkinek saját ízlése van, de az megmutatja, hogy mennyire sokrétű, nyitott egy ember.

Nem tetszik a feka rap?, meghallgatom, de nem fogom a kedvenceim közé sorolni, mert abból is lehet valami bejön, valami nem.

Az érzelmi intelligencia szerintem más. Szerintem sima intelligenciára gondoltál :D:D:D:D:D:D

Akiről beszélsz lehet, h nem eléggé nyitott, túlságosan ragaszkodik megszokott dolgokhoz.

2013. ápr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!