Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden nap rendszeresen...

Minden nap rendszeresen elmegy az internet, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Minden nap elmegy az internet mindig amikor játszok és nem tudom miért.Az összes kábelt, csatlakozást lecseréltem ami a póznától a ház belsejéig.A falban lévő kábelt nem cseréltem(értelemszerűen).Mindig akkor áll helyre az internet ha újraindítom a modemet. UPC-él vagyok futtattam speed testeket és hívtam is őket ők mindent rendben látnak én is úgy veszem észre hogy kapok jelet és fogadom is valamint küldöm is vissza ám mégis véletlenszerűen megszakad,ha játszok.

2017. máj. 24. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
modem es egyebb belso eszkoz ellenorzese? Onmagaban semmit nem jelent az hogy gèpen megnezik es kesz. Kikene menniuk a raperter vagy kozponthoz. En fel honapja jartam igy. Telekom mondta nincs gond a halozattal. Masnap ki jottek a az o kozpobtjukba ahonnan jott a.net es kiderult naluk volt a hiba... hiaba irta.nekik a rendszer h minden okes.
2017. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a routeremmel volt a gond, vettem egy újat, és megoldódott.
2017. máj. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!