Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google böngészések lementett...

A Google böngészések lementett tartalmainak 1-2 évre visszamenőleges megtekintésére, esetleg ott valamilyen tevékenység végzésére (pl. újbóli letöltés, mentés) van-e lehetőség és hogyan?

Figyelt kérdés

Én háttérképeket gyűjtöttem 2 év óta naplózva, és rájöttem, milyen hibákat követtem el ezekkel kapcsolatban, és azért szeretnék visszanézni, hogy a hibáimat korrigálhassam utólag.


Azt tudom, hogy az előzmények megjelenítése a CTRL + H billentyűkombinációval történhet, de visszapörgetni iszonyatosan lassú, még 1-2 napos kereséseket is, olyan sok van belőlük. Hogyan lehet évekkel korábbra visszamenni könnyen és gyorsan, van-e erre mód és mi az?


2017. jún. 6. 09:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivel naplóztam a képletöltéseimet, pontos dátumokra és óra-percekre tudnék visszakeresni, ha tudnám, hogyan megy ez?
2017. jún. 6. 09:29
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A választ magyarul szeretném, prózában röviden, mert a link alapján nem tudok eligazodni, sajnos. :(
2017. jún. 6. 10:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rájöttem, mi a teendő. Csak az a bökkenő, hogy nem találok adatokat a tavalyi évről, ez év március 11. a legelső dátum. Meddig tárolja a Google a keresési adatokat?
2017. jún. 6. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
beállítás kérdése
2017. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet időszakot beállítani? Erre vonatkozóan semmilyen utalást nem találok.
2017. jún. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!