Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Chrome böngészőt...

Hogy lehet a Chrome böngészőt is úgy beállítani, ahogy Mozilla Firefoxon van, hogy indításnál ne töltse be az összes lapot, csak ha megnyitom a lapot?

Figyelt kérdés

Már ha van ilyen opció, amit nagyon is remélek...

Sok-sok éves MF-használat után nem rég álltam át Chrome-ra, és ez az egyetlen dolog, amit hiányolok benne a MF-hoz képest. Vajon be lehet állítani, hogy ott nyissa meg a böngészőt, ahol becsuktam (az be is van állítva), ám mégse töltse be a nem aktív lapokat? Jó lenne, mert amúgy is lassú a gépem, és ez sokat segíteni rajta...



2017. jún. 11. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


ha lassú a géped, akkor inkább palemoon

[link]

2017. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ú, tényleg, köszi, ez most jut eszembe, hogy még ismertem is, hiszen a (már volt) munkahelyemen is felmerült ez a problémám, és ott rá is bukkantam magamtól és használtam is, de hogy elfelejtettem! Köszi!!! :)
2017. jún. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!