Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Tudnátok nekem segíteni, hogy hogyan tudom módosítani a Youtube-on a lejátszási listáimhoz tartozó nevet?

Figyelt kérdés
Lefordítom magyarra a kérdést :) Ha beírom a Youtube keresőbe az a betű és számokból álló "nevet" amit nagy nehezen megtaláltam, akkor átdob az oldal a lejátszási listáim közé ami jó, csak az a nem jó hogy ez nem egy túl jó keresési név és ezt szeretném megváltoztatni, hogy ha pl. meg akarnám valakinek mutatni a listáimat akkor ne egy "fibonacci sorozatot" kelljen mondanom neki amivel eléri, hanem egy hozzám vagy a zenei műfajhoz köthető "keresőszót" Remélem tud nekem valaki segíteni még ha kicsit kacifántosan is fogalmaztam

2017. jún. 12. 19:48
 1/1 Shaddark ***** válasza:

Név:

Ha rámész a listára akkor a név mellett van egy ceruza ikon arra kattints.

Keresőszó:

A csatorna leírásához tudod hozzáadni, hogy mennyire működőképes azt nem tudom, valószínűleg a belsős kereséseknél figyelembe veszi.

2017. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!