Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Európai Uniónak sikrül...

Az Európai Uniónak sikrül betiltani a torrentezést, és az online filmezést?

Figyelt kérdés

Hollandiába már el fogatták és hamarosan már blokkolhassák a torrentoldalakat.


Ha nálunk is blokkolni fogják akkor az online filmes oldalakat a warezoldalakat és fórumoldalaknak is sikerül akkor blokkolniuk?


Ha nálunk is blokkolni fogják (remélem hogy nem) akkor hogy fogjuk ki játszani? Pl: VPN,TOR.


A Windows 10-nek a VPN-je is jó lehet?

Én már teszteltem de nem sikerült csatlakoznia, és csak ingyenes VPN érdekel.


Ha blokkolni fogják a torrentoldalakat akkor ezeket is tudják?

De szerintem ezeket nem tudják, ezeken csak akkor elérhető a tartalom ha le is töltöm a programot


Itt vannak amikre gondolok:


- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]



2017. jún. 19. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hú de rossz volt ez a műsor.

Az első gyerek értett a témához és értett is hozzá, de a másik kettő valami katasztrófa.

A középső csak hallott dolgokról és végig csak vihogott és hülyeségeket beszélt.

A hapsi jobbra, meg valószínűleg ért a témához, de olyan katasztrofális a szövegértése. Meg idegesítő, hogy ennyire domináns próbál lenni, hogy senkit nem hagy szóhoz jutni.

2017. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek se sikerül neki meg akadályozniuk hogy le töltsünk?

[link]

2017. jún. 20. 20:08
 13/17 anonim ***** válasza:

148 komment van a cikk alatt, míg ez alatt a kérdés alatt épphogy 10. Ha csak azt végigolvasod már látni fogod milyen nézet/vélemény körvonalazódik ki.


A cikk amúgy semmi másról nem szól, csak hogy terveznek valamit. Aztán majd el is halkul az egész. A piratebay oldalát folyamatos ellehetetlenítési kísérletek, letartóztatások, büntetések, tiltások ellenére sem sikerült bezárni, és lassan 15 éve fut.

2017. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az jó


Az Európai Uniós tervből se lesz semmi?


Ha lenne is valami akkor a CD,DVD,BLU-RAY lemezek HDD-k stb adathordozó gyártó cégek nagy bajban lennének, mert nem sokan vásárolnának 1TB HDD a kutya se venné meg, én is csak azért veszem hogy filmet zenét tároljak.

2017. jún. 20. 20:48
 15/17 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült.Nem maga a torrent-tel,mint eljárással van a gond,hanem amire használják.

Viszont lassan és módszeresen ássák a sírját.

Már rég nincs az a "torrent láz",mint 10 éve.

Pl. már jómagam se használom.

2017. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, a HDD-t gyártó cégek nem a te egy darab 1 terrásodból élnek, hanem azokból a több száz petabájtos szerver termekből, amik egyre csak növekednek világszerte.
2017. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16 Otthoni felhasználokra céloztam, mert akkor feleslegs venni.

De remélem ebből nem lesz semmi, és remélem mindig is lesz ingyen letöltés.

2017. jún. 25. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!