Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy visszakapom? Ha igen akkor mit tehetnék? 17/F

Figyelt kérdés

Vagy egy lány akibe lassacskán 4 éve szerelmes vagyok

2 éve összejöttünk, mert voltam annyira kitartó. Aztán fél év után rám unt. Összejött egy (volt)haverommal. Azóta nem beszéltem a lánnyal, aztán nemrég odajött hozzám egy alkalommal, hogy szüksége van a kettőnk közti kapcsolatra, a barátságomra, hogy mellette legyek és sajnálja, hogy így alakult.

Azóta beszélgetünk, és egész jól elvagyunk, még személyesen is találkoztunk. 2 napja szakítottak a barátjával, az okát nem tudom, és úgy érzem ez egy lehetőség arra, hogy vissza szerezzem.

Szerintetek lehetséges ez? Vissza tudnám őt szerezni? Ha igen, akkor hogyan?

Köszönöm a tippeket/tanácsokat/véleményeket előre is!

Még mindig szeretem!



2016. jan. 14. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem érné meg aki egyszer átvert másodjára is meg fogja tenni
2016. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem ő az életet jelenti, és őt szeretném minden áron!
2016. jan. 14. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér,de a végén csak neked fájna újra szóval nem érdemes. :)
2016. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kihajítanám a francba a csajt. Gondolom azért van szüksége rád, mert dobta a másik pali. Ha papucs vagy akkor megismételheted megint, mert ez ilyen körforgás lesz.
2016. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hülyeség jobban jarsz ha elfelejted esetleg elküldöd melegebb éghajlatra hogy még veletlen se jöjjél még egyszer össze vele ugy jarnal a legjobban
2016. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jaj, ezek a tini drámák...
2016. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
van ilyen hogy a vonzalom egész életben megmarad 2 ember közt, de szerelem nem igazán jön vissza ha egyszer elmúlt.
2016. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!