Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mi a teendő? Nem...

Ilyenkor mi a teendő? Nem férek hozzá az instagram profilomhoz!

Figyelt kérdés
Telefonról letöröltem az instagramot, majd újra szerettem volna telepíteni. Megadtam a felhasználónevemet,jelszavamat amivel be szoktam lépni. Eddig oké. Majd írták hogy kiküldenek egy megerősítő kódot SMS-Ben.... viszont olyan telefonszám szerepelt nég ott ami már megszűnt. Próbáltam help és minden lehető helyen rákeresni hogy mégis hogyan tudnám megváltoztatni, persze mindenhol bejelentkezés után lehet. Majd a nagy nyomkodásban (nem tudom hol/hogy) sikerült elérni hogy kaptam tőlük egy e-mailt hogy küldtek egy kódot, azt írjam fel egy papírra, alá a teljes nevem majd az instagram nevem és látszódjon az arcom. És hogy válaszként küldjem el. Viszont akárhogyan küldöm mindig rögtön hibaüzenetet kapok vissza hogy nem sikerült elküldeni. Pedig a kép is az általuk kért formátumban volt. Hogyan tudok belépni mégis az instagram profilomba? Valami ötlet valakinek?

2017. jún. 21. 05:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!