Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biáris kereskedésről aki ért...

Biáris kereskedésről aki ért az ilyen dolgokhoz beavatna a részletekbe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez kicsit hoszzu leszz.Mostanában kezdtem el tanulgatni ezt a bineáris kereskedést és nagyon sok helyen olvastam róla de legelsőbe a BINEÁRISMENTOR.HU-n kezdtem ráébredni hogy mi hogy müködik valójába.Jelenleg az IQ OPTIOn-nél vagyok és a demó számlával sikeresen el tudtam érni 1 hét leforgása alatt 2000 dollár nyereséget,csak uttána elbiztam magamat és nagy tétekben játszottam és emiatt elbuktam de persze csak nemrégibe kezdtem el tanulgatni és elkellene pár tapasztalt vélemény vagy akár segitség hogy hogyan tovább,mert van elképzelésem meg jó uton is járok hisz nekem az a 2000 dollár is nagy előre lépés volt.Elsőre kezdetm az indikátorok megtanulásávál hogy melyik mit mutat az RSI,Aligátor és a Fractal indikátorokat használtam és a három indikátorból szürtem le az árak mozgását de még ugy érzem hogy sokminden van amit tudnék tanulni csak szeretném ha valaki be avatna ebbe az egész mindenségbe és segitene fejlődnőm ezen a téren,tudom hogy van ilyen aki ezzel foglakozik és nem kamu.Sajnos nem nagyon értem az angolt és emiatt sok külföldi videóból nem tudok tanulni.

1.Indikátorkon kivül van valami más funkció amivel meglehet határozni az árfolyam mozgását ?

2.A Option Robotról igaz hogy képes önmagától kereskedni és sikeresen zárni a poziciókat ?

3.Maga a stratégiákat magából az indikátorokból álitom öszze vagy egyéb funciókkal kibővitem ?

4.A pénzt akármikor ki utaltathatom a bankártyámra vagy van egy bizonyos limit ?

5.3 hónap alatt ezt meg lehet tanulni és elsajátitani ?


2017. júl. 8. 23:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!