Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani, devizapár...

Tudnátok ajánlani, devizapár kereskedésről, stratégiáról, az egész folyamatról anyagokat, videókat amikért nem kérnek el több 10,100 ezer forintot és nem reáncigálnak befektetésekbe?

Figyelt kérdés

Régebb óta érdekel a pénz mozgatása, gyarapítása (igaz, ez kit ne érdekelne), forgatása, csak nem tudtam hogy milyen irányba kell keresgélni. Véletnenűl akadtam a deviza, deviza párokkal való kereskedésre és kisebb "imserkedés" után nagyon megtetszett. Pontosan tudom, hogy milyen kockázatos, tudom hogy rengeteg időt kell ebbe áldozni, hogy komolyabban foglalkoszhasson az ember és sajnos tudom, hogy mennyit kérnek okatató anyagokért tanfolyamokért...

Fiatal vagyok, és nem vagyok időhöz kötve, így a tanulás, gyakorlás is intezivebben menne, de nem vagyok hajlandó akkora összegeket kiadni, amennyiért megkaphatnám a tudást.

Én ezen a terepen teljesen laikus vagyok, és azért tettem fel akérést, hogy valaki segítsen valami módon. Ezt azért irom hogy ne oltson rögtön le valaki!



2017. jún. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ott vannak oldalt a szintek...

2017. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 6. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd Szoboszlai Attila előadásait!

Minden nap, 3 óra, INGYEN.

[link]

2017. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!