Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell Facebookon beállítan...

Hogy kell Facebookon beállítani, ha új profilképet szeretnék feltölteni és nem szeretném, hogy lájkolják?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már egymillió ilyen kérdés van fent és már szinte mindegyiket végig zongoráztam, de egyszerűen sehogy nem engedi, hogy Nyilvánosról Csak énre állítsam át.

Rá megyek arra, hogy profilkép megváltoztatása, kiválasztom a képem és van ott lent jobbra egy földgömb (bocs máshogy nem tudom elmagyarázni) és nem enged rá menni,azt írja ki, hogy: az aktuális profilképed mindig nyilvános.

Ezt hogy tudom beállítani, hogy ne legyen mindig nyilvános? Próbáltam a beállításoknál is keresni (az adatvédelmi beállításoknál), de ott sem találtam semmit... szóval vagy én vagyok nagyon hülye hozzá vagy nem lehet beállítani



2017. júl. 22. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután feltöltötted ott lesznek a kis beállítások a képnél, és a láthatóságot "Csak én"re rakod
2017. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2017. júl. 23. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!