Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha a profilképem...

Facebookon ha a profilképem "csak én láthatom" módban van, és azt is szeretném hogy úgy maradjon, feltölthetek így új profilképet, azt már "nyilvános/ ismerősök láthatják"-kal?

Figyelt kérdés
Csak mert akár idegen, akár ismerős nézi az adatlapomat, profilképemet, nem tudja tovább nézni a korábbi profilképeimet.

#Facebook #profilkép #csak én láthatom
2017. júl. 23. 20:58
 1/5 anonim válasza:

Igen feltölthetsz új képet más bállítással attól a régit nem fogják látni.

Tehát a láthatósági beállítás arra vonatkozik amit épp feltöltessz.

2017. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ha értetlenkedek,de akkor tehát tölthetek azt amit akarok,azt ahogyan akarom,attól az adott 'csak én láthatom' képet is fogják látni másodikként ha lapoznak,csak annyi h nem tudják lájkolni?
2017. júl. 23. 21:19
 3/5 A kérdező kommentje:
ja,mindegy,rájöttem ..köszi :D
2017. júl. 23. 21:41
 4/5 anonim válasza:

A "csak te látod" képet csak te fogod látni.Tehát ha töltesz fel egy második képet ami mondjuk nyilvános akkor azt fogják látni, hogy 1 db profil képed van.

Ha van mellette 20 "csak én" kép akkor is csak te látsz 21 képet mindenki más egyet.

2017. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, de minek töltöttél fel profilképet ha más nem láthatja csak te? XD
2017. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!