Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Erről a "sávszélesség növelésr...

Erről a "sávszélesség növelésről" mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképp pingcsökkentés...

[link]


szerintetek bejön? kipróbáljam?

csak mert mostanában 7-es fps-em van CS Source-n és nem tudom miért...pedig háttérben futó dolgokat mint a skype, msn , és az uTorrent ...leállitom... (felbontásváltás kizárt...unalmasvolna a játék)


na de mindegy...érdemes kipróbálni? beválik?


2010. jún. 17. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Miköze a sávszélességednek a CS-es fps-hez?

Ha gyorsabb net kell, olyanra kell előfizetni.

Ilyen egyszerű a dolog.

2010. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi de semmi köze nincs sem a neted sebességének sem a pingnek a játékban mért FPS-hez.

A cikkről... Ha már ekkora spíler az emberünk LG telefonnal, igazán lefordíthatta volna csoportházirend elemeit, ha már egyszer úgyis megcsinálta. Hiszem, ha látom elven: nem sokat ér :) Mindenesetre a cikk az kopipészt.

2010. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor miért kicsi az fps-em css-ban? =/ sry 1éébként... nem tudtam hogy nem kapcsolódik 1máshoz :S..csak azt hittem..nem nagyon értek akk ehhez de akkor nem csak osztani kellene végülis hanem akk mondani vmit, hogy mivel növelhetném az fps-em...
2010. jún. 18. 09:25
 4/8 anonim válasza:
bäzdmeg előbb tanulnál meg gépet kezelni utána játssz!
2010. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom legalább fullHD-n szeretnél játszani. Namost ahhoz jó lenne valami komoly gép. Valószinűleg a mostaninak sok a pixel, amit számolni kell. Főleg videokártya+proci számít, de a memória mérete és a HDD sebessége is számít.
2010. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2gb RAM , nVidia GeForce 8600 GT 256mb vidkártya, AMD Athlon 64x Dual Core processor 4600+ , 2,40 GHz .


egy rövidke infó...

2010. jún. 18. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
azért.... kicsit nagyobb videokártya kellene
2010. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lol... baz komolyan? -.- 256 vidkártya sztem elég jó..és am eddig nem volt így hogy kicsi volt a latency
2010. jún. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!