Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rendelek az Amazonról egy...

Ha rendelek az Amazonról egy GTX 1080-at 605$-ért (kártya 550 + 4 év gari 55), akkor az vámmal, áfával, mindennel együtt mennyibe fog fájni nekem? Ha vannak emberek akik ebben jobban benne vannak, segítsenek már átszámolni ezt nekem

Figyelt kérdés
Túl szép ez így, hogy 155ezer ft legyen :D Főleg ha még megkockáztatnám hogy a 4 év gari nélkül jöjjön... 140ezerért 1080 azért na.... :D

2017. júl. 25. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindketto lesz rajta, vam a felado orszagtol is fugg. Csak az afaval 200 felett van, de 175 korul kapsz hardverapron bontatlant garival.
2017. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fölösleges a gari, lehet az 10 év is.

ha egyszer beszarik, akkor a te költségedre megy a visszafele út, majd a hazafele út is.


Csak a javítást állják.

Minél drágább és nehezebb, annál több lesz a vám.


Én vettem telefont 60ezer...jött a vám az +18 volt. ez így 78 lett. De még így is olcsóbb mint Magyarországon, így jól jártam.


Te körülbelül számolhatsz egy 40ezer körüli vámmal

2017. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogy onnan rendelj. Majd még lesz külföldi eladóhoz garanciáztatni...
2017. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mész
2017. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó, tedd hozzá hogy minimum 3 hónap ha garanciáztatja is :D
2017. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brandon41 ***** válasza:
Kérdező az amazon.de oldalról rendelj ne az amcsi oldalról. Ha szerencséd van és semmi olyat nem csinálsz a videókártyával amitől tönkre mehet, akkor megúszhatod azt amit az elött én lévők írtak.
2017. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!