Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltotta a profilomat a...

Letiltotta a profilomat a Facebook, hol tudnék ez ellen fellebbezni? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mik az előzmények?

Amikor belépsz, nem kéri, hogy add meg a személyes okmányaidat?

Ha igen, akkor fénykép és feltölt, majd vársz egy hetet


Persze, ez csak akkor működik, ha valódi a profilképed és a valódi nevedet használod


Amennyiben hamis adatokat adtál meg a facen (név, profilkép, születési dátum) nem valószínű, hogy vissza kapnád....


Valószínűleg túl sokan jelentették a profilodat valami miatt (csak úgy nem csinál ilyet a fész)

2017. júl. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elozmenyek: kulonbozo tinip1c$as (tumblrhumanity, musical.ly, alekosz edes elet, stb...) csoportokban osztottam az ellenvelemenyem. Nem voltam sem tragar, sem szemelyeskedo (engem illettek csak mindenfele jelzovel, akik mas velemenyen voltak, mint en). Mondhatni arral szemben usztam, biztos rengetegen jelentettek. 100% ez az ok, de egyszeruen elkepesztonek tartom, hogy egy ekkora weboldal csak ugy letilt profilokat, mert sokan jelentik.
2017. júl. 27. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképesztő bizony. Olyan, mintha az egész Facebook egy üzleti vállalkozás lenne, ami arról szól, hogy tömegigényt elégít ki, értékítélet nélkül. Mintha az átlag fogyasztózombinak adott, értékesíthető reklámfelület többet érne a Facebooknak, mint az, hogy egy magányos troll a saját frusztrácit mások feletti ítélkezésben élhesse ki. Mintha a moderálás élőmunka-igényes lenne, ezért olcsóbb lenne algoritmizálni, és simán kitiltani a csába azt, aki felkeveri a szart annyira, hogy többen moderálásért kiáltanak. Mintha a Facebook nem egy nyilvános vitafórum lenne, ahol a szólás szabadsága garantált a közjó érdekében, hanem egy magán-játszótér, ahol az üzemeltető csakis a saját hasznát nézi, aminek nem tesz jót, ha széttrollkodják a helyet. Komolyan kérdező, most egy világ omlott össze bennem.
2017. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fellebbezz a kerületi ügyész hivatalában LOL XD
2017. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem egyébként sokkal kevesebbért is tiltottak már, nem is regisztráltam újra. Szerinted hol nem szarom le? :D
2017. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fellebbezes, igy hivjak azt az eljarast, amikor egy mar meglevo dontest szeretnek megvetozni. Hatmas neked meg gratulalok, egy igazi gyoker vagy (pff, es meg en vagyok a maganyos troll lol)
2017. aug. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!