Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok ajánlani a Plus 500+...

Tudtok ajánlani a Plus 500+ helyett egy megbizhatóbb oldalt? (Demoval együtt)

Figyelt kérdés
A Plus 500-ról sok negativumot olvastam és a demo is furának tünik mert az alap 25m$-ból 123milliót csináltam egy hónap alatt. Ha lenne egy megbizhatóbb oldal akkor ott belevágnék a foglalkozásába. (És igen, kezdő vagyok)

2017. júl. 27. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szerinted van olyan oldal, ahol a demo nem arra akar rávilágítani, hogy te milyen tehetséges vagy? tökmind1, milyen oldalra regisztrálsz, semmi köze nem lesz a valódi kereskedéshez a demo-nak...
2017. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de jó hogy nem kezdtem el ezt a demót, most már én is demó-milliomos lennék
2017. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
de mekkora üzlet lehet csinálok én is egy ilyen weblapot. de nekem amúgy az jobban tetszett amikor leállítottak a déliben, hogy vehetek farkast. ha fizetek lesz egy farkasom, aminek egy jeladó van a nyakán s bármikor megnézhetem a neten a térképen, hogy ép merre mászkál a Mátrában. Vagyis egy mozgó pöttyöt adnak el a balekoknak egy térképen. Ez is mekkora üzlet!!! Ha kell pötty én fele annyiért adok azt is!
2017. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyöngyössy Tibor válasza:
54%

Kedves, eddigi névtelen hozzászólók és szintén névtelen kérdésfeltevő! Sajnálatos, hogy komoly kérdésekre, ilyen valótlan válaszok érkeznek! Ezért lassan használhatatlan minden ilyen oldal, mint a "gyakori kérdések"!<br>

2004 óta forexezem. 2015-óta az iForex helyett a Plus500-nál. Kizárólag azért, mert 3 pip helyett 1,7 pip a levonás kötéseknél pl az usd/jpy viszonylatában. Minkét bróker cég biztosít demo számlát (az iForex 100€ kezdeti letét fejében, amit vissza is fizet, ha eláll az ügyfél a valódi pénzzel való kereskedéstől) és ezek a demók 100%-ban megegyeznek az eredeti, valós pénzzel működőkkel!<br>

Az, hogy valaki 25 MFt-ból 123 MFt-t csinál, nem nagy kunszt demo pénzzel! Mivel igazából tét nélkül játszadozik és szerencséje is van. Meg kell próbálni egy kiválasztott devizapárral folyamatosan kereskedni és kiderül majd csodák csodájára, hogy nem is olyan egyszerű!<br>

Ajánlanám, hogy próbálja a T. kérdésfeltevő 1MFt-ig lebukni a pénzt, mondjuk olaj, vagy arany ügyletet nagyösszegért nyitva és azonnal lezárva és kezdjen el 1 MFt-al kereskedni! Kíváncsi leszek, hogy kitart e egy hónapig a pénze! Látatlanban fogadok, hogy 3 héten belül elbukja! <br>

Ismétlem, 13 éve forexezem. Kizárólag ebből élek! Jelentős vagyonra tettem szert és bíztatásomra családom tagjai is belekezdtek és mára gazdagnak mondhatják magukat!<br>

Én 300.000.-Ft-al kezdtem. Nagyon jól ment, de jött a Fukusimai cunami és elsodorta a pénzemet. Az usd/jpy kb megduplázódott, amikor volt egy kb 10% befektetve a tőkémből. Aki forexezik, az tudja, hogy egy pillanat alatt lefogyott a számla! <br>

Ezután utánaolvastam, demóztam és megtanultam biztonságosan kereskedni.<br>

<br>

Azt ajánlom mindenkinek, hogy figyelembe véve az 5000 Ft-os minimumot, legkevesebb 1 MFt-al kezdjen! Hiába a 3000-400-szoros tökeáttétel! Ez alatt semmiképpen se, mert nem lesz tartaléka visszahozni a rossz irányba nyitott ügyletet!!! És vegye a fáradtságot, hogy utánaolvas a dolgoknak! <br>

Bármire megesküdnék, hogy az előttem szólók egyike sem tudja, hogy mi a short, vagy long pozíció, vagy, hogy mit is csunál valójában, aki forexezik!<br>

Közlöm, én nem értek a tőzsdéhez, csak a matematikához. A bukásom után 1 millióval kezdtem, ma már több tízszeresével ügyletelek. Még mindíg nem nagyban, de nagy biztonsággal keresek napi több tízezret, sokszor százezreket.<br>

<br>

Nem kérkedni szerettem volna, csak felbőszít a buta, irígy, tájékozatlan emberek megnyílvánulása, aminek mások látják kárát! Egyébként már a névtelenségbe burkolózás is végtelenül primitív dolog!<br>

<br>

Sok sikert mindenkinek, aki forexezni kezd!

2017. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 johny85 ***** válasza:

reál time adatokat néztem 2 oldalon + mutatott +2.5% .

plus 500.nál -1.8%.

Kicsit késik a frissités vagy mi

2018. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 johny85 ***** válasza:
34%

Gyöngyössy Tibor szerintem a tőzsdének semmi köze a matematikához.

és nem kell 1 millával kezdeni,sőt végkép nem ,egy kezdőnek meg pláne nem.

És ne hülyéz le senkit mert ,te vagy az.

Képbe kell lenni a gazdasággal,cégek profityával +-

.aszságot irtál.xd

2018. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
a profitya az engem is nagyon érdekel
2018. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves Tibor! Akkor ezek szerint meg vagy elégedve a Plus500-zal? Nincs probléma velük a pénz kiutalásakor? Mert általában akkor kezdődnek a komplikációk.
2018. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!