Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha gamageren veszek játékot...

Ha gamageren veszek játékot azt hol tárolja? és steamen kapcsolatban sokszor mondják hogy a felhőben tárolja az mit takar pontosan mi is az a felhő?

Figyelt kérdés

ha én a gamager oldalán veszek játékokat azokat hol tárolja a gépet vagy a gamagernek vagy egy külön rendszere hozzá? és ha én letöröl azt a játékot vagy újratelepítem a gépem akkor azok a mentések amiket elértem azok megmaradnak?


és mi is az felhő amit olyan sokan említenek a steamel kapcsolatban és valamilyen rendszerrel még össze van kapcsolva pl: uplay vagy a steamel?


előre is köszi :)



2017. júl. 27. 21:30
 1/4 Levente1233 ***** válasza:

Ez úgy müködik , ha te veszel egy játékot gamageren, akkor kapsz egy kulcsot, vagy egy giftet, amit beaktiválsz steamen, (ha nem steames akkor meg uplayen , vagy originen).

Az bármikor, bármelyik gépről le lehet tölteni (persze be kell lépned a steambe) és ha letörlöd, és ujra felrakod, akkor megmarad a mentés , mert automatikusan menti a játékokat

2017. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Levente1233 ***** válasza:
Ja és ha steamen veszel egy uplayes játékot, akkor azt összekapcsolja az uplayel.
2017. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Levente1233 ***** válasza:
Viszont ha uplayen veszel, azt már nem tudod a steamel..
2017. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gamager csak egy kulcsos oldal, azaz a pénzedért egy darab betű/számsorozatot kapsz, ezzel tudod a Steamen/Originen/Uplayen/Battle.net-en aktiválni a játékot. Onnantól fogva az örökre a Steam/Origin, stb fiókodhoz lesz kötve, bármikor letörölheted és újratelepítheted.

A felhő jelen esetben annyit jelent, hogy a szolgáltató (Steam/Origin/Uplay...) szerverein is készül egy biztonsági mentés, ha pl. bedöglik a géped vagy eltűnnek az adataid, utána az első bejelentkezéskor megkérdezi a kliens, hogy akarod-e a felhőmentést betölteni. De nem minden játék támogatja a felhőmentést, van, amelyik csak a te gépedre ment (a játék Steam adatlapján megtalálható).

2017. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!