Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Invitel internet szakadozik...

Az Invitel internet szakadozik. Miért?

Figyelt kérdés
Kb. Egy hónapja (vagyis mióta bekötöttük) egy-egy rövidebb időre elmegy az internet kb 12 másodpercenként. A modem lenne a ludas? Telefonon még nem tapasztaltam

2017. júl. 31. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani.. nálam az volt, de elég nehéz bebizonyítani nekik
2017. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A LOL (league of legends) is kiírja meg a skype is hogy visszacsaltlakozás.... Neked sikerült megoldani? Ha igen hogyan?


Köszi a válaszod

2017. júl. 31. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kb. Egy hónapja (vagyis mióta bekötöttük)"

- Na, ez volt a legnagyobb hiba, mindegy mit, csak invitelt ne.

- Nekünk is az volt, és uezt csinálta, kiba/sztam őket a p/icsába.


Egyébként eladta az ügyfeleit a DIGI-nek, remélem az megfelelő fejlesztéseket fog végbevinni ott ahol a sz/ar invitel nem tette meg 100 év alatt.

2017. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan én vettem egy modemet magamnak és nem azt a szutykkt használtam amit ők adtak... de oda kell figyelni mert nem minden modem.kompatibilis a hálózatokkal. Van Nex A, meg Anex B... nem emlékszem már
2017. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!