Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltotta a profilomat a...

Letiltotta a profilomat a facebook, mit tudok tenni ez ellen? Lehetseges a fellebbezes?

Figyelt kérdés
Az elozmenyek: kulonbozo tinip1c$as (tumblrhumanity, musical.ly, alekosz edes elet, stb...) csoportokban osztottam az ellenvelemenyem. Nem voltam sem tragar, sem szemelyeskedo (engem illettek csak mindenfele jelzovel, akik mas velemenyen voltak, mint en). Mondhatni arral szemben usztam, biztos rengetegen jelentettek. 100% ez az ok, de egyszeruen elkepesztonek tartom, hogy egy ekkora weboldal csak ugy letilt profilokat, mert sokan jelentik.

2017. aug. 1. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook a felhasználók igényeit nézi (Egyes szempontokból)

Tehát, ha már többen is jelentettek, akkor a facebooknak az úgy jött le, hogy te vagy kamu profil vagy, vagy a szabályzatnak ellentmondó tartalmat osztasz meg az oldalon. Javaslom, hogy az új facebook fiókoddal minél messzebbre kerüld az ilyen csoportokat, vagy csak ne írkálj a jónép véleményével ellentéteset, mert akkor könnyen annak is ez lehet a vége! (Persze megpróbálhatsz írni a facebooknak, de sok értelme szerintem annak sem lenne) De jönnek az okosak, és kijavítanak, ha tévednék ;)

2017. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!