Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy embernek annyi email címe...

Egy embernek annyi email címe lehet amennyit szeretne?

Figyelt kérdés

Konkrétan az érdekel, hogy egy számítógépről mondjuk annyi freemail fiókot csinálok amennyit bírok? Vagy egy idő után korlátoznak?


Nem tervezek ilyesmit, csak kíváncsiság :)


2017. aug. 6. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés!Persze, ha akarsz, bármelyik ingyenes szolgáltatónál (ezekből is van kismillió féle) akár milliószám is lehet, csak -kérdem én - ugyan minek?!
2017. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
Nekem össz 13 van. Mondjuk ezekből a GMail címeket már nem használom.
2017. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, bármennyi lehet. Van egy csomó szolgáltató, meg minden.


Mondjuk a Gmail például egy bizonyos telefonszámhoz nem enged bármennyi címet regisztrálni. Nem tudom, mennyit enged, nekem legutóbb nem hagyott címet csinálni már.

2017. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 láng andris ***** válasza:
Lehet, de ha te mindnek megtudod jegyezni a címét és jelszavát akkor remek memóriád van!
2017. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarna BÁRKI akár EGYETLEN Freemail fiókot csinálni, hacsak nem szorítanak fegyvert a fejéhez?
2017. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!