Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen gyengusz a seedelé...

Miért ilyen gyengusz a seedelésem nCore-on?

Figyelt kérdés
Van pl egy torrent, és van vagy 200 leecher, és félpercenként elindul, de hirtelen abba is hagyja. Ezt pl már 2 napja kezdtem. A ratio nulla. Persze van, amit vissza tudok tölteni, de kb csak akkor, ha én vagyok épp az egyetlen seeder. Amúgy meg mindig meg kell várnom a 48 órát. De miért?

2017. aug. 11. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg mindig meg kell várnom a 48 órát. De miért?"

Azért, mert ez a szabály. Egyébként pont az ncoreon mindegy mennyi a feltöltésed, mert elég a ha futtatod.

2017. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, ez a szabály, csak ha néhanap előbb visszaseedelném, akkor meg nem kéne 48 órát bent tartani olyat, amit mondjuk azóta megnéztem. Egyszerűen hihetetlen, hogy 200 vagy 100 leecher közül egy sem tölt tőlem.
2017. aug. 11. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy van a szabály, hogy 48 órát kell seedelni, vagy amíg el nem éred az 1.0 arányt. Tehát ha előbb feltöltöd mint 48 óra, akkor nem kell tovább seedelni.


Aktív vagy passzív a kliensed?

2017. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abból a 200 vagy 100 leecherből lehet csak az 1-5 százaléka letöltő, mindenki más partial seeder. Azt hiszed hogy ott mindenki letölt miközben ők is feltöltenek amit abból látsz hogy mindenkinek 0 a letöltési sebessége. Ezzel arányban a torrent túl is van seedelve.
2017. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!