Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet tömegesen blokkol...

Hogyan lehet tömegesen blokkolni követőket Instagram-on?

Figyelt kérdés

A következő miatt lenne érdekes a kérdés: 2 évvel ezelőtt elindítottam egy személyes profilt. Erre alapoztam az edzői tevékenységemnek is a marketingelését (nem fitness). Elég sokan követtek be, de főleg külföldről. Most csináltam külön egy másik profilt az edzői tevékenységem marketingeléséhez, az eredetit pedig szeretném személyesebbé tenni, az is lehet, hogy priváttá teszem. Ebből a szempontból kicsit sok az a 969 követő, főleg külföldről, tök ismeretlenek. Ezeket az ismeretlen felhasználókat szeretném blokkolni tömegesen, persze amelyiknek érdekes tartalommal rendelkezik a profilja, azt megtartanám, de ez mellékes.


Lehetséges-e tömegesen blokkolni a követőket, vagy csak egyenként lehet? Legalább egy 500-ra szeretném leredukálni a követők számát, a másik profilomat pedig szépen lassan, valahogy felépítem - az már egy másik kérdéskör, hogy hogyan.



2017. aug. 15. 11:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy Window Phone-om van és 6tag-ot használok. Ha a hivatalos app-pal megoldható a dolog, szívesen letöltöm. Esetleg, ha PC-ről is megoldható, annak is örülnék.
2017. aug. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!