Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előugró ablakok túlzott tiltása?

Előugró ablakok túlzott tiltása?

Figyelt kérdés

A google chrome most valamiért elkezdte azt csinálni, hogy pl. a facebook hírfolyamból semmilyen cikket nem enged megnyitni. Mert valószínűleg előugró ablaknak hiszi.

De bezzeg online filmnézéskor meg minden kattintásra előugrik valami sz*r, azokat persze engedi, és nem zárja be.

Régebben a facebookon sem volt gond, most nem tudom mi történhetett.

Adblock Plus-om van, de nyilván az sem tökéletes. Próbáltam kikapcsolni, de nem javult a helyzet, tehát nem az a ludas. Tudom, hogy a chrome is tud ilyet, hogy blokkolja az előugró lapokat. Úgyhogy avval van baj szerintem. Viszont sehol nem találom a beállításokban.



2017. aug. 17. 19:33
 1/1 Shaddark ***** válasza:

Én is AdBlock plust használok és semmilyen filmnél nem jön elő semmilyen előugró ablak :)

Írd be a kivételek közé a facés hírfolyamot,

vagy indítsd el internet Explorerrel és ott add a megbízható helyekhez.

A megbízható helyek biztonságát pedig állítsd minimumra a csúszkán.

(Amit IE-n belül állítasz az a Windows egészére hatással van, nem csak a böngészőre).

2017. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!