Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú internet?

Nagyon lassú internet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most váltottunk 1 gigás netre(1000MBiT-esre), speedtes.neten szoktam mérni asebességet és kb 1 hete már a megszokott 6-800megabitről ami eddig elérhető volt lecsökkent 50-80közöttire, mivel magyarázható ez a drámai net csökkenés/lassulás? Otthoni internetről van szó ruter ossza szét, senki nem használja mikor mérem csak én, nem vírusos a gép, nem tölt semmit és megvan a kellő VAS h kezelni tudja a netet hiszen eddig is használt 6-800MBITet, nem tudom mitől van valaki igen? SOS válaszokat köszönöm szépen.

2017. aug. 19. 01:42
 1/2 A kérdező kommentje:
A többi eszközön, gép-laptop elérhető a legjobb sebesség csak nálam nem megy, fogalmam sincsen mi lehet az oka :(
2017. aug. 19. 01:45
 2/2 anonim válasza:
Elképzelhető hogy az ethernetkábeled rossz, vagy törött és a csomagok mellyeket küld a modem a routeretekbe nem képes továbbítani azokat, már ha kábeles vagy eggyáltalán, a Wi-fi kapcsolat mindig lassabb, mint a kábeles.
2017. aug. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!