Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítséget kérnék abban, hogy...

Segítséget kérnék abban, hogy nemrég átváltottam wifiről ethernet-re és lassúak a letöltések, kérdezni szeretném, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az ethernet kábelem sebessége 1 GBps, és nem hajlandó 1 mbps felett tölteni akármit. Torrent-en is max 1 mbps, és steam-en is megnéztem, ott is ez volt a maximum sebesség. Megnéztem a Router-t is, semmi akadály nem volt a nagyobb sebesség eléréséhez. Semmilyen korlátozás nincs. 300 mbps-es az Archer C2 router, és Dynamic IP a kapcsolat ha ez segít. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. aug. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kábeltípus? Cat5e vagy Cat6 képes a gigabit elérésére.
2017. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Cat5
2017. aug. 23. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:

A kábeled 12,5 megabyte/s sebessegre kepes (100 mbit/s).

A 300 megabit/s 37,5 megabyte/s sebesseget feltetelez, de ezt a cat5 szabvany sem tudja.

2017. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legelőször próba letöltést végezve vitte a 10 mbps-es letöltési sebességet.
2017. aug. 23. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Bmeg. Nalad a 10 mbps az mi a retekfasz? Leirtam kulturaltan, hogy mi van. Koszonom helyett meg ertetlenkedes van.
2017. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10 MB/sec, volt egy tízes letöltési sebesség, utána meg maradt csak az 1 MB/sec, és a k* élet nem állított semmit át, és korlátozott akármit. Na most, köszönöm szépen, hogy kúltúráltan leírtad a kábelem tulajdonságait.
2017. aug. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!