Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome alatt nézegettem az...

Chrome alatt nézegettem az előzményeket, és egyszer csak azt láttam, hogy eltűntek, csak az aznapi előzmények maradtak meg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Valaki facebook-ozott a gépemről, és az után törlődött minden, miután megpróbáltam megnyitni a linkeket.

2017. aug. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
az a valaki kipucolta a nyomait, hogy mas ne ferjen hozza a fiokjahoz meg az elozmenyekhez.
2017. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértesz:ott voltak, láttam őket, láttam a listát, de ahogy kezdtem megnyitni, először furán viselkedett a lista, mind ugrott vissza az elejére, majd teljesen kitörlődtek az előzmények, csak az aznapi maradt meg.
2017. aug. 28. 23:11
 3/3 anonim válasza:

Ha több eszközön is be vagy jelentkezve a chromeba akkor másik eszközről is tudod törölni az előzményeket.

Pl 1 telefonról tudod törölni 1 gép előzményeit

2017. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!