Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged újraregisztrál...

Miért nem enged újraregisztrálni a citromail?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy az címemmel szeretnék újraregisztrálni, de az 1. oldalon, amikor helyesen kitöltöttem az adataimat, és a képfelismerős ellenőrző részt is megoldottam, nem visz tovább a 2. oldalra, hanem visszadob az 1.oldalra.

Több böngészővel is próbáltam, ugyanez a helyzet.

Mit lehet tenni? Hova írjak? Mert a citromail oldalán nem láttam ügyfélszolgálati címet.

Előre is köszönöm a választ!



2017. szept. 1. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Nem az van, hogy érzékeli, hogy az általad megadott cím már létezik, és ezért nem engedi a továbblépést? Nem írja valahol az oldal alján esetleg, hogy mi a hiba?

Egyébként ha jót akarsz, ne ilyen noname szolgáltatóknál regisztrálj, mint a citromail, hanem válaszd mondjuk a Gmailt, mert lassan minden azzal működik már az okostelefonoktól kezdve bármilyen további regisztrációnál sokkal egyszerűbb dolgod lesz.

2017. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem ír ki semmi hibát. Annyi a történet, hogy régen léptem be, így inaktiválták. Amikor beléptem volna kiírta, hogy újra kell regisztrálnom a címet (ezt nyilván csak én tehetem meg, aki tudom az eredeti jelszót is), tehát nem a sima regisztrációs oldalt dobja ki.

Tervezem, hogy váltok, de egy dolog miatt fontos lenne.

2017. szept. 1. 12:54
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Addig jó neked, amíg nem tudsz citromailre regisztrálni. Értsétek már meg: gmail.com, vagy outlook.com, felejtsétek el az összes többi hulladék szolgáltatót! Egyszerűen nem értem, miért akartok kínlódni ezekkel. Még a nyelv sem lehet indok, mert a gmail és outlook is magyar nyelvű, csak a citróval, freemaillel szemben ezek működnek, biztonságosak és egyszerűek.
2017. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dongaben ***** válasza:
Ha letekersz az oldal aljára, ott van ilyen: "Kapcsolat"... Ezt próbáld meg.
2017. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Kapcsolatot-ot néztem már, de nem ír ki ott sem e-mail címet, csak "ügyfélkapu" van, ami amolyan megadott gyakori kérdések-válaszok jellegű, nem lehet egyénileg írni nekik.
2017. szept. 1. 13:36
 6/12 Dongaben ***** válasza:
100%

Röhej... Amúgy: én is "csak a szemétnek használom..."

Írj akkor a "centralmedia" csoportnak. Ők az üzemeltetők...

2017. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Ez is egy vicc, hogy régen léptél be és inaktivál. Ez tipikusan annak a jele, hogy bizonytalan az egész működése. És ha 5 év múlva csődbe megy a cég és lehal az egész? Az e-mail címünk már annyira fontos része az életünknek, hogy nem éri meg bizonytalan helyre regisztrálni. Felnőttként meg egyenesen ciki, amikor valaki citromailes címet ad meg...
2017. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#7: Maximálisan egyetértek, egy komoly felnőtt ne használjon ilyen primitív, kőkorszaki szolgáltatásokat. Én már nem is vagyok hajlandó freemailes, citromailes ügyféllel kapcsolatot tartani, mert a leveleim egy része meg sem érkezik hozzájuk, a biztonságról nem is szólva (hogy 2017-ben ne legyen https, az nonszensz).
2017. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kérlek a kérdésre válaszoljátok, ne a citromail-t szapuljátok!


Dongabennek köszönöm!

2017. szept. 1. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:
A régi jelszót kell beírni, azt tudod?
2017. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!